Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Mechanik - Montażysta Maszyn

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2603 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy która jest zorientowanym na potrzeby klienta producentem zaawansowanych technologicznie urządzeń do automatyzacji procesów produkcji oraz kompletnych linii produkcyjnych. Firma specjalizuje się w budowie urządzeń oraz linii dla producentów z branży automotive, elektrotechnicznej, elektronicznej, przemysłu spożywczego oraz chemii gospodarczej.

Firma oferuje wyposażenie produkcji do każdego zakładu produkcyjnego (są to najwyższej jakości produkty niemieckich firm). Celem firmy jest dostarczanie Klientom wysokiej jakości produktów i rozwiązań oraz świadczenie usług związanych z budową i modernizacją zarówno prostych jak również wysoko zaawansowanych technologicznie stanowisk i linii montażowych.”

W związku z ciągłym rozwojem, w chwili obecnej nasz Klient poszukuje pracowników na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 6200

Wymagania:

Oczekiwania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie o profilu mechanicznym minimum zawodowe
  • Zdolności manualne
  • Zmysł techniczny
  • Bardzo dobra znajomośćczytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywana pracę
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Montaż zespołów i maszyn według dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie planowych remontów, napraw i przeglądów maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie przyczyn awarii i niesprawności maszyn i usuwanie ich skutków
  • Ustawianie, uruchamianie maszyn