Najnowsze oferty pracy

  • Analityk w Pracowni Analiz Sensorycznych

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdynia, ul. Chwaszczyńska 180    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Opis stanowiska Przygotowanie produktów do badań Dbanie o porządek na stanowisku pracy Realizacja zadań zleconych przez kierownika; Udział w panelach sensorycznych (po pozytywnym zaliczeniu egzaminu do samodzielnej pracy, zgodnie z upoważnieniem)
Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik / Elektromechanik

Moveo HR
Tychy
praca stacjonarna
1633 dni temu
Miejsce pracy: Tychy
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z pojazdami ciężarowymi i/lub autobusami min 2 lata
  • Doświadczenie w obsłudze i naprawie systemów ABS, EBS, ECAS
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C
  • Dbałość o powierzony sprzęt
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet świadczeń socjalnych w oparciu o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do biletu wolnej jazdy dla całej rodziny
Zadania:
  • Bieżące utrzymanie sprawności taboru
Informacje dodatkowe:
  • Praca w równoważnym systemie pracy
  • Praca we wszystkie dni tygodnia oraz święta (zgodnie z harmonogramem)