Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Mechanical Engineer

Fair Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
4935 dni temu

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy bogate doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce.

Kraków
Numer referencyjny: ME/NOR/1402
Opis stanowiska:

Liczba wakatów: 1

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Miejsce pracy: zatrudnienie w biurze projektowym w Krakowie. Realizacja projektów w Krakowie i w  Norwegii

Opis pracodawcy:

Naszym Klientem jest jedną z wiodących na polskim rynku firm inżynieryjnych z siedzibą w Krakowie.

Nasz Klient świadczy kompleksowe usługi inżynieryjne dla przemysłu naftowego, petrochemicznego, budownictwa i energetyki na terenie całej Europy. Pracownicy zatrudnieni w krakowskim oddziale firmy będą zaangażowani w realizację aktualnie prowadzonych międzynarodowych projektów.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac polegających na standardowym projektowaniu, jak również rozwiązywaniu skomplikowanych zagadnień z dziedziny sobie właściwej w ramach kompleksowego projektu
  • Planowanie, podział, prowadzenie i koordynowanie prac inżynierskich na rzecz różnych projektów w ramach specjalności (działu), jako część zespołu.
  • Nadzór nad użyciem oprogramowania 3-D i 2D służącego do modelowania oraz aplikacji CAD/CAE
  • Planowanie i koordynacja lub przygotowywanie sprzętu i specyfikacji potrzebnych do prac nad projektem.
  • Ocena zapotrzebowania oraz rekomendowanie sprzętu i oprogramowanie potrzebnego dla realizacji projektu
  • Koordynowanie prac projektantów w wyznaczonych kwestiach, współpraca interdyscyplinarna z innymi zespołami, klientami, podwykonawcami oraz dostawcami w celu zabezpieczenia wysokiej jakości projektu.
  • Przejmowanie odpowiedzialności za pracę mniejszych grup projektantów w celu realizacji zadanych projektów.
  • Współpraca przy prowadzeniu szkoleń dla projektantów, dokonywanie wstępnej oceny szkoleń.
  • Przeglądanie i ocena ofer podwykonawców i wskazywanie najlepszych
  • Przygotowywanie studiów wykonalności oraz wstępnych projektów, raportów i propozycji
  • Samodzielne przygotowywanie i/lub współpraca przy tworzeniu wstępnej wyceny, zapotrzebowania materiałowego oraz siły roboczej na potrzeby ofert.
  • Ocena i sprawdzanie postępów prac podległych inżynierów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość technicznego języka angielskiego
  • Minimum 8 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń mechanicznych takich jak, pompy, turbiny oraz aparaturę pomocniczą w obiektach przemysłowych z sektora naftowego
Oferujemy:
  • Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w ramach pracy w firmie międzynarodowej.
  • Dostęp do najnowszych technik oraz oprogramowania używanego w projektowaniu i zarządzaniu
  • Możliwość rozwoju osobistego wynikajacego z pracy w wielokulturowym środowisku
  • Bogaty program szkoleń w kraju oraz w Norwegii, wspomaganie indywidualnych form edukacji
  • Możliwość pracy za granicą (Stavanger)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + specjalne nagrody i premie za osiągnięte wyniki
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Wyśmienite warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży, mieszkania oraz ubezpieczenia)
  • Możliwość podróżowania z rodziną
  • Pomoc w ewentualnej relokacji
  • Przyjazne środowisko pracy

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883
z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.