Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista offsetowy

Drukarnia Standruk Adam Król
Lublin, ul. Rapackiego 25
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
442 dni temu

Drukarnia Standruk w Lublinie zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin, ul. Rapackiego 25
Zadania:
  • druk na maszynie offsetowej
Wymagania:
  • poszukujemy osoby z doświadczeniem pracy
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki płacy i pracy