Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Marketingowiec

Tech Spółka Jawna
małopolskie
praca stacjonarna
5024 dni temu

Ogłoszenie numer: 120255, z dnia 2010-11-12

Tech Sp.j.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

- kształtowanie wizerunku firmy, promocja firmy

Wymagania

  • znajomość języka Angielskiego i Niemieckiego
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kreatywność
  • umiejętność współpracy
  • nastawienie na rezultaty
  • zaangażowanie, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie

    Poznaj

    TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

     Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów na paliwa stałe, kominków oraz energii odnawialnej.