Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Marketing manager

Kancelaria Biegłych Rewidentów AUXILIUM
Kraków
praca stacjonarna
7031 dni temu

Ogłoszenie numer: 9720, z dnia 2005-04-16

Kancelaria Biegłych Rewidentów zajmuje się pełną obsługą księgową firm, badaniem sprawozdania finansowego oraz doradztwem finansowo-podatkowym.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

• realizacja planów marketingowych firmy, • przygotowanie strategii i materiałów promujących firmę, • przygotowywanie ofert handlowych,

Wymagania

• zdolność innowacyjnego i twórczego myślenia, • wykształcenie wyższe kierunkowe, • doświadczenie zawodowe w marketingu, • umiejętności komunikacyjne, • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, • pracę w młodym, dynamicznym zespole, • po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony.