Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Market Manager

Variant S.A.
śląskie, woj. małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, podkarpackie
praca stacjonarna
4692 dni temu

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Teren działania: woj. małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, podkarpackie

Nr Ref.: MM/2011

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • zarządzanie pracą podległego personelu
  • utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami
  • opracowywanie raportów i sprawozdań dotyczących pracy działu handlowego w regionie Południe
  • udział w tworzeniu planów sprzedaży
  • prowadzenie szkoleń produktowych i handlowo-marketingowych dla nowo przyjętych pracowników
  • stałe podnoszenie swojej wiedzy
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • minimum dwu letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym, w tym w sprzedaży B2B
  • znajomości branży motoryzacyjnej
  • dobrej znajomości obsługi programów pakietu MS OFFICE
  • prawa jazy kat. B potwierdzonego minimum 2-letnią praktyką w prowadzeniu samochodu
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności organizowania pracy własnej i zarządzania pracą grupy osób
  • umiejętności negocjacyjnych
  • wysokich zdolności interpersonalnych i komunikatywności
  • konsekwencji w działaniu
  • samodzielności i kreatywności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • preferowane miejsce zamieszkania Kraków lub okolice
Oferujemy:
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
  • pełne wyposażenie w narzędzia pracy (samochód, laptop, komórka)