Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Kierownik Działu Spedycji Gdynia
Manager w Dziale Spedycji Morskiej / Kolejowej / Lotniczej

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Usługowe Indeka Iwona
Gdynia
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
3 godz. temu

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii produktowej
  • Ustalanie i bieżące zarządzanie budżetem oddziału
  • Rozwijanie i negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • Nadzorowanie procesu realizacji sprzedaży
  • Efektywne zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Uczestniczenie w wydarzeniach branżowych (targi krajowe i zagraniczne, konferencje)
OBLIGATORYJNE KWALIFIKACJE
  • Poziom i rodzaj wymaganego języka: język angielski na poziomie B2/C1
  • Uprawnienia: certyfikat spedytora
  • Zakres wiedzy: rynek transportowy w tym zagadnienia związane z frachtem morskim/kolejowym/lotniczym
  • Umiejętności:
    • planowania i organizacji transportu morskiego/kolejowego/lotniczego
    • wyznaczania celów i monitorowania efektów pracy poprzez wskaźniki
    • obsługi komputera i systemów komputerowych
    • zorientowanie na Klienta (Flota własna) oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników
    • budowania zespołu
    • zarządzania zespołem
  • Cechy osobowe: Silna motywacja do osiągania założonych celów
  • Doświadczenie zawodowe:
    • minimum 10 letnie w branży TSL
    • minimum 5 letnie w sprzedaży usług spedycji morskiej/kolejowej/lotniczej
    • w budowaniu oraz zarządzeniu zespołem
SYSTEM BENEFITÓW PRACOWNICZYCH
  • Wynagrodzenie: adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia
  • Premie: tak
  • Inne:
    • Samodzielny rozwój nowego produktu w grupie Indeka
    • Bezpośredni wpływ na rozwój frachtu morskiego/kolejowego/lotniczego w Grupie
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy nowych pracowników.