Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Tancerz Kraków
Manager Szkoły Tańca Arthur Murray Dance Studio

ATERIMA
Kraków
praca stacjonarna
4076 dni temu
Specjaliści
polecają
najlepsze
oferty pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta „Arthur Murray Dance Studio" - jednej z dwóch najlepszych szkół tańca na świecie - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: MST/KR/2013

Obowiązki:

  • tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej Szkoły Tańca Arthur Murray
  • promowanie tańca towarzyskiego i prestiżowej marki na rynku krakowskim
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów –osób poszukujących indywidualnego podejścia i usług na najwyższym poziomie
  • realizowanie i koordynowanie akcji i eventów promujących kursy tańca
  • współorganizacja międzynarodowych turniejów tańca Arthur Murray Pro-AM
  • obowiązki związane z codzienną administracją szkoły
  • koordynacja pracy instruktorów i pracowników administracyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w promocji marki premium
  • doświadczenie w sprzedaży usług związanych z nauką tańca lub podobnych będzie atutem
  • umiejętność swobodnego rozumienia i czytania tekstów w j. angielskim
  • opracowywanie oryginalnych i skutecznych akcji i eventów promujących taniec
  • doświadczenie w zarządzaniu (firmą, projektami lub ludźmi)
  • doświadczenie w komunikacji biznesowej
  • taniec towarzyski to hobby i pasja!

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • narzędzia w postaci materiałów dydaktycznych i know-how (j. angielski)
  • pracę w prawdopodobnie najlepszej szkole tańca na świecie
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny
  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych turniejach tańca Arthur Murray Pro-AM

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"