Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Manager oddziału (spedycja międzynarodowa i krajowa)

Wim Bosman
Katowice
praca stacjonarna
3119 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w rekrutacji wykwalifikowanego personelu dla firm z sektorów: produkcji i logistyki. Ponadto usługi firmy obejmują udostępnianie pracowników czasowych oraz realizację powierzonych projektów menedżerskich. Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2, 1624/3, 1624/4.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma transportowo-spedycyjna o kapitale niemieckim, posiadająca ponad 200 filii na całym świecie, świadcząca usługi z zakresu frachtu drogowego, lotniczego i morskiego oraz dystrybucji i magazynowania. Aktualnie na zlecenie tego przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 958
Zadania:
  • Kierowanie pracą kilkunastoosobowego zespołu spedytorów, specjalistów ds. sprzedaży oraz pracowników działu obsługi klienta
  • Nadzorowanie operacyjnej pracy oddziału
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy
  • Odpowiedzialość za wynik finansowy oddziału
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • Znajomość rynku klientów, zainteresowanie trendami branżowymi
  • Doświadczenie w nadzorowaniu procesów operacyjnych
  • Doświadczenie w kreowaniu i wspieraniu działań sprzedażowo- rozwojowych
  • Umiejętność budowania relacji z podwładnymi oraz z klientami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (umożliwiająca udział w zagranicznych szkoleniach) - warunek konieczny
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie transportowo-spedycyjnej o zasięgu globalnym
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Szereg benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa)
  • Możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach i programach coachingowych organizowanych przez pracodawcę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".