Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Manager Działu Handlowego

NOCLAF SP Z O.O.
małopolskie
praca stacjonarna
5532 dni temu

Ogłoszenie numer: 65804, z dnia 2009-05-25

Producent mebli łazienkowych z okolic Nadarzyna

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Tworzenie i wdrażanie spójnej strategii firmy w zakresie sprzedaży, marketingu i obsługi klienta na rynku Polskim,
  • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją;
  • Stworzenie i rozwój działu sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów, rozwój kanałów dystrybucji;
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu i udziału w rynku krajowym i międzynarodowym;
  • Analiza konkurencji i trendów rozwoju w obszarze sprzedaży

Wymagania

  • Minimum 5-letnie potwierdzone sukcesami doświadczenie pracy w tworzeniu, rozwoju i zarządzaniu siecią sprzedaży
  • Bardzo wysokie zdolności myślenia strategicznego, planowania, przewidywania i organizowania;
  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Motywacja do pracy w warunkach silnej konkurencji
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność budowania relacji;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem;
  • Biegła znajomość j. angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • stabilną, samodzielną pracę,
  • motywujące wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość samorealizacji