Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Manager ds. Sprzedaży i Rozwoju nowych produktów reklamowych

KRN media sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4849 dni temu

Ogłoszenie numer: 142460, z dnia 2011-04-07

Firma KRN media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, wydawca branżowych serwisów internetowych związanych z nieruchomościami zatrudni Managera ds. Sprzedaży i Rozwoju nowych produktów reklamowych portalu KRN.pl

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • zarządzanie sprzedażą i systematyczne zwiększenie udziału w rynku,
  • udział w tworzeniu produktów i budowaniu oferty dla klienta,
  • systematyczna analiza rynku, planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży,
  • udział w kluczowych negocjacji handlowych,
  • zarządzanie zespołem: motywowanie oraz szkolenie zespołu sprzedaży,
  • nadzór, koordynacja i monitorowanie pracy podległych osób,

Wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenia w sprzedaży,
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • zdolności interpersonalne,
  • samodzielność w działaniu oraz w podejmowaniu decyzji,
  • gotowość do pracy w systemie prowizyjnym,
  • silna motywacja do osiągnięcia sukcesu,
  • doskonałe umiejętności analityczne,
  • zaangażowanie w pracę,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomość rynku nieruchomości,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,

Oferujemy

  • możliwość bezpośredniego wpływu na sukces firmy,
  • możliwość zdobywania doświadczeń,
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole,
  • pakiet sportowo-rekreacyjny,