Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Manager ds. marketingu

Variant S.A.
Kraków
praca stacjonarna
5341 dni temu

Ogłoszenie numer: 91414, z dnia 2010-02-12

Variant S.A. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- mprzygotowanie długookresowej strategii marketingowej i jej wdrażanie - opracowanie procedur związanych z działem marketingu • planowanie budżetu reklamowego • opracowywanie planów promocji • nadzór nad tworzeniem materiałów reklamowych (współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami itd.) • nadzór nad działaniami PR • nadzór nad prowadzeniem ilościowych i jakościowych badań rynku • badanie potencjału rynkowego oraz aktywności konkurentów firmy i ich udziału w rynku

Wymagania

• minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale marketingu • wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie i marketing, ekonomia lub pokrewne) • bardzo dobra znajomość języka angielskiego • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i środowiska Windows • prawo jazdy kat. B • znajomość programów graficznych typu Photoshop, CorelDrew będzie dodatkowym atutem • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej • samodzielność i kreatywność • łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne • pomysłowość i inicjatywa

Oferujemy

• samodzielną i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań • pozytywną atmosferę w pracy i możliwość rozwoju wewnątrz firmy • atrakcyjne zarobki: podstawa + premia wynikająca z efektów pracy