Praca.pl Praca śląskie Katowice Dyrektor ds. Dystrybucji i Logistyki Katowice
Manager ds. Logistyki Międzynarodowej i Dystrybucji Krajowej

All For You Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3817 dni temu

Ogłoszenie numer: 402001, z dnia 2014-03-03

AllFor You Sp. z o.o. - nowo powstałe przedstawicielstwo firmy szwajcarskiej - poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Monitorowanie zamówień,
  • Kontrola dostaw,
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi,
  • Przygotowywanie raportów oraz odpowiedniej dokumentacji,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku logistyka/spedytora,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność organizacji pracy, dokładność, systematyczność,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Własny samochód.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę.