Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
MANAGER BEAUTY CENTRE PEARL & SPA

Estetic Lidia Wróblewska
Warszawa
praca stacjonarna
6004 dni temu

Ogłoszenie numer: 39722, z dnia 2008-02-07

W związku z dynamicznym rozwojem Salonu Odnowy Biologicznej Beauty Centre Pearl & SPA w Hotelu , mamy przyjemność zaprosić potencjalnych kandydatów do pracy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy dynamicznej osoby odpowiedzialnej za reprezentowanie i dalszy rozwój firmy na rynku. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • Koordynowanie, nadzorowanie i zarządzanie salonem • Kierowanie grupą pracowników zgodnie ze standardami firmy • Pozyskiwanie nowych Klientów a także podtrzymywanie pozytywnych relacji z już istniejącymi • Terminowe tworzenie sprawozdań, analiz oraz innych zestawień w zależności od potrzeb firmy • Sprzedaż usług oferowanych przez salon • Stały monitoring działań w branży kosmetycznej i SPA • Uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych (np. targi, sympozja, konferencje) a także wydarzeniach mających miejsce na terenie hotelu • Ścisłą współpracę z klubem sportowym oraz z działem sprzedaży Hotelu • Pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży, marketingu i PR • Kontrolę realizacji budżetu • Współpracę z firmami zewnętrznymi

Wymagania

• Niezbędne min. 2 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży usług B2B • Mile widziane min. 2 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej, SPA lub doświadczenie w działach sprzedaży i marketingu w firmach z branży FMCG oraz w hotelarstwie i turystyce • Niezbędna biegła znajomość języka angielskiego, inne języki mile widziane • Wykształcenie wyższe • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołem • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji • Bardzo dobra organizacja pracy • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne • Miła aparycja i wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy

Oferujemy samodzielną pracę w młodym i zgranym zespole a także pracę w międzynarodowym środowisku. Jeśli jesteś kreatywną osobą , otwartą na nowe pomysły a teorię szybko i z efektem wdrażasz w praktyce to znaczy że jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu. Skorzystaj z okazji, aby dołączyć do Zespołu Wysokiej Klasy Expertów w dziedzinie urody i szeroko pojętego SPA, przyczyń się do kolejnych sukcesów firmy.