Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Manager, Lider, Szef oddziału firmy.

Exeles Sp. z o. o.
małopolskie
praca stacjonarna
6448 dni temu

Ogłoszenie numer: 24452, z dnia 2006-11-20

Firma działa przede wszystkim na rynku budowlanym. W roku 2005 doprowadziliśmy do dywersyfikacji i planujemy dalszy rozwój terytorialny.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Zarządzanie spółką (córką) remontowo-budowlaną na terenie Małopolski.

Wymagania

Ogólna znajomość budownictwa, w szczególności zagadnień robót remontowych. Umiejętności organizacyjne i znajomość zarządzania personelem. Dyspozycyjność, kreatywność, chęć przyswajania wiedzy i lojalność wobec firmy. Nastawienie na osiąganie celów firmy skorelowanych z własnymi i ściśle związanymi z rozwojem.

Oferujemy

Stałą pracę, możliwość rozwoju, udziały w spółce, wynagrodzenie zależne od wyników finansowych prowadzonej przez siebie spółki, swobodę działania, know-how.