Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Majster Budowy (branża drogowa)

Zakład Inżynierii Drogowej
Katowice
praca stacjonarna
5518 dni temu

Ogłoszenie numer: 74567, z dnia 2009-09-09

budownictwo drogowe (Katowice i okolice)

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

organizacja pracy budowy nadzór nad prowadzoną budową koordynowanie pracy podległego personelu nadzór nad dokumentacją rozwiązywanie problemów technicznych terminową realizację zadań

Wymagania

doświadczenie w pracy na stanowisku majstra/kierownika budowy min. 3 lata doświadczenie przy budowach dróg umiejętność obsługi niwelatora wykształcenie techniczne umiejętność czytania rysunku technicznego - projektu znajomość przepisów prawa budowlanego umiejętność zarządzania pracą budowy i podległej ekipy samodzielność w podejmowaniu decyzji umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie Umowa o pracę - pełny etat Pakiet niezbędnych do pracy narzędzi Atrakcyjne wynagrodzenie pracy