Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

eboran
Chorzów, Chorzów i okolice
praca stacjonarna
5408 dni temu

Ogłoszenie numer: 76051, z dnia 2009-09-25

eboran

Magazynier

Miejsce pracy: Chorzów, Chorzów i okolice

Opis stanowiska

  • Praca na pełny etat od 7.00 do 15.00,
  • Preferowane osoby z Chorzowa i okolic.

Wymagania

  • niekaralność,
  • pracowitość,
  • uczciwość,
  • dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy,
  • zdolności organizacyjne,
  • wykształcenie średnie,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
  • praca od poniedziałku do piątku.