Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Magazynier- Pracownik Magazynu Surowców i Półfabrykatów

LABORATOIRE LIDEAL Parisien Sp. z o.o.
małopolskie, Niegoszowice k Rudawy
praca stacjonarna
4140 dni temu

Ogłoszenie numer: 269397, z dnia 2013-03-27

Miejsce pracy: małopolskie, Niegoszowice k Rudawy

Nr Ref.: MagSur2013

Opis stanowiska

-zarządzanie magazynem surowców i półfabrykatów,

-naważanie surowców do produkcji

-utrzymanie magazynu zgodnie ze standardami GMP

-prowadzenie ewidencji i dokumentacji zgodnie z wymaganiami Firmy

Wymagania

-doświadczenie na podobnym stanowisku (nie koniecznie w branży kosmetycznej)

-umiejętność obsługi komputera

-dobra organizacja pracy własnej

-mile widziana podstawowa znajomość języka angielskeigo

Oferujemy

Warunki do uzgodnienia