Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Logistic Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
śląskie
praca stacjonarna
6414 dni temu

Ogłoszenie numer: 27880, z dnia 2007-03-29

Nasz Klient to międzynarodowa renomowana firma z branży produkcji dźwigów i maszyn budowlanych

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: LMB/0803/07

Opis stanowiska

- Koordynacja działań marketingowych centrali i zagranicznych oddziałów; - Inicjowanie działań marketingowych dla klientów; - Tworzenie i koordynowanie programów lojalnościowych; - Zaopatrzenie firmy w materiały marketingowe; - Współpraca z przedstawicielami handlowymi i agencjami reklamowymi; - Przeprowadzanie analizy produktów; - Prowadzenie ewidencji umów handlowych oraz dokumentacji dotyczących marek.

Wymagania

- zarządzanie logistyką w zakładzie produkcyjnym (optymalizacja i kontrola kosztów logistycznych, kontrola dostawców, kalkulacja potrzeb materiałowych, tworzenie strategii zakupów i planowanie produkcji, kontrola wielkości zapasów), - poszukiwanie nowych i potencjalnych dostawców i podwykonawców, - zarządzanie zespołem, - tworzenie rocznego budżetu i strategii planowania, - ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy

- rozwojowe zadania w koncernie związane z innowacyjną technologią, - bardzo dobre warunki, - wynagrodzenie uzależnione od wyników.