Praca.pl Praca Dolnośląskie
Ligota Wielka

Praca Ligota Wielka

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 304

  • Specjalista ds. badań terenowych w rolnictwie

    A.T Sp. z o.o.   dolnośląskie    praca mobilna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: Prowadzenie i ocena doświadczeń polowych dotyczących skuteczności środków ochrony roślin, nawozów i biostymulatorów. Koordynacja prac badawczych zgodnie z przyjętymi metodologiami, w tym standardami EPPO. Analiza danych badawczych i opracowanie zaleceń oraz raportów...
  • Client Service Delivery Administrator with German

    Aon   dolnośląskie    praca zdalna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    What the day will look like As a member of your team, you’d be responsible for providing administrative support in terms of available insurance policies by coordinating, validating, and verifying the data as well as directly contacting the DACH teams to deliver the best solutions available on the...
  • Specjalista ds. doświadczalnictwa polowego

    15 dni
    Zakres obowiązków: Prowadzenie doświadczeń polowych z zakresu skuteczności i selektywności środków ochrony roślin oraz optymalizacji produkcji roślinnej (m.in. doświadczenia z nawozami dolistnymi, czy biostymulatorami) Organizowanie i koordynowanie przebiegu prac badawczych w sposób...
  • Montażysta podłóg

    Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy   dolnośląskie, Szczytniki Małe    praca stacjonarna
    5 dni