Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Menadżer Działu Wsparcia Eksportu

    GRUPA KAN   Białystok    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie zespołu handlowego w obsłudze podległych ryków: Bliski Wschód, Afryka, Azja, Europa – kontakt w j. angielskim stały kontakt z pracownikami handlu z rynków zagranicznych; monitorowanie i obsługa złożonych zamówień; informowanie o dostępności towaru i...
Zobacz więcej ofert pracy

Lider Zespołu

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe MARGOT Małgorzata Rychlik
Sosnowiec
praca stacjonarna
3889 dni temu

Jesteśmy międzynarodową korporacją, zaufało nam miliony klientów.  Wyprzedzamy konkurencję i tendencje rynkowe. Rozpoczęliśmy budowę NOWEGO Projektu z NOWYM podejściem, dla osób szukających NOWYCH możliwości.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Miejsce pracy: Sosnowiec

Pracując z nami będziesz odpowiadać między innymi za:

  • Zarządzanie podległym zespołem specjalistów
  • Prowadzenie szkoleń
  • Profesjonalną obsługę Klientów;
  • Udział w budowaniu nowego, prestiżowego Oddziału;
  • Prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji
  • Realizację założonych planów sprzedażowych;
  • Doskonalenie swojej wiedzy, poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach.

Najbardziej zależy nam na kandydatach, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w sprzedaży;
  • Interesują się rynkiem finansowym;
  • Potrafią udokumentować swoje sukcesy zawodowe;
  • Są kreatywni, wolą generować pomysły niż je otrzymywać;
  • Cechuje ich pozytywne podejście do życia i biznesu;
  • Chcą budować relacje w zespole oraz z Klientami w oparciu o wzajemne zaufanie i zaangażowanie;
  • Są odpowiedzialni i zorientowani na osobisty rozwój zawodowy;
  • Mają nietuzinkowe poczucie humoru.

Jako członek naszego zespołu będziesz:

  • Mieć realny wpływ na strategię i rozwój nowego Oddziału;
  • Pracować w bardzo przyjaznym środowisku;
  • Mieć bardzo dużą swobodę działania oraz duże wsparcie przełożonych.