Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Lider sprzedaży - kierownik Call Center

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4863 dni temu

Wiodący wydawca prasy branżowej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Kierowanie pracą telemarketerów zatrudnionych w Call Center
  • Aktywne, na drodze kontaktów telefonicznych, pozyskiwanie uczestników szkoleń i konferencji organizowanych przez Wydawnictwo
  • Telefoniczna sprzedaż książek Wydawnictwa
Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe lub końcowe lata studiów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Inicjatywa i kreatywność
  • Systematyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy swojej i podwładnych
  • Zorientowanie na wyniki i osiąganie zakładanych celów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w siedzibie Wydawnictwa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wynikach pracy
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).