Najnowsze oferty pracy

  • Lektor języka niemieckiego

    Brunata ZENNER Sp. z.o.o.   Łódź, Limanowskiego 179    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Opis stanowiska: prowadzenie zajęć grupowych na różnych poziomach zaawansowania dla pracowników firmy; monitorowanie i raportowanie postępów w nauce; pomoc pracownikom w osiąganiu spersonalizowanych celów językowych; współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery zajęć; wykonywanie tłumaczeń;
Zobacz więcej ofert pracy

Lektor angielskiego

Top English School
Szczecin
praca stacjonarna
1397 dni temu

Ogłoszenie numer: 3778935, z dnia 2020-10-18

Top English School istnieje od 1999 r. Uczymy angielskiego metodą bezpośrednią, która maksymalnie wykorzystuje bezpośredni kontakt lektora ze studentem poprzez system pytań i odpowiedzi oraz stymulowaną rozmowę.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Top English School – szkoła językowa działająca od 1999 r. ze względu na intensywny rozwój poszukuje

LEKTORÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO

do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Centrum, ul. Tkacka 19

Szkoła Prawobrzeże, ul. Kostki Napierskiego 79a

a także szkolenia dla firm i instytucji w siedzibie Klienta.

Wymagania

Biegła znajomość języka angielskiego (zweryfikowana w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej), mile widziani absolwenci i studenci filologii angielskiej, status studenta lub własna działalność gospodarcza.

Oferujemy

Pracę w stabilnej, rozwijającej się szkole językowej, miłą, bardzo przyjazną atmosferę, elastyczny grafik zajęć, atrakcyjne wynagrodzenie.

Wynagrodzenie

Od 1000 do 3000 PLN