Zobacz więcej ofert pracy

Kupiec

Rovita S.A.
małopolskie, Niedomice koło Tarnowa
praca stacjonarna
5257 dni temu

Ogłoszenie numer: 96973, z dnia 2010-04-27

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów art. spożywczych w Polsce. Nasz zespół tworzy ponad 100-u Magazynierów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kupiec

Miejsce pracy: małopolskie, Niedomice koło Tarnowa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kategorią produktów: produkty świeże, spożywcze, napoje, soki, wody chemiczno-przemysłowe;
  • Budowanie polityki asortymentowej;
  • Prowadzenie analizy rynku;
  • Poszukiwanie nowych dostawców;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w Dziale Zakupu lub osoba zarządzająca sklepem pow.2000m2;
  • Znajomość rynku produktów FMCG;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Efektywne zarządzanie czasem pracy;
  • Wysoka motywacja do pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Systematyczność i terminowość;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.
  • Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobywania bogatego doświadczenia zawodowego.