Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Kucharz Kch01/kraków/2005

Centrum Niderlandzkie CN Flexwork
Kraków
praca stacjonarna
7027 dni temu

Ogłoszenie numer: 11129, z dnia 2005-05-02

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego - od 1998 roku wspieramy działy personalne wielu firm w zakresie oddelegowywania pracowników zarówno stałych, jak i tymczasowych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Praca w charakterze samodzielnego kucharza w restauracji hotelowej w centrum Krakowa.

Wymagania

Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Mile widziane wykształcenie średnie gastronomiczne. Dyspozycyjność. Komunikatywność. Kultura osobista. Znajomość obowiązujących norm HACCP. Aktualne badania sanepidu.

Oferujemy

Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Praca w młodym i zgranym zespole. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.