Księgowy

Puławska Accounting Sp. z o.o.
Warszawa
6 000 - 9 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
9 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9320257, z dnia 2024-10-15

Puławska Accounting jest biurem rachunkowym, zrzeszającą zespół specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zarządzania. Spółka obecnie zatrudnia ponad 20 osób. Puławska Accounting stawia sobie za cel wspomagać rozwój oraz doskonalenie organizacji i zarządzania przedsiębiorstw swoich Klientów.

Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

  • samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • samodzielne prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków dochodowych i VAT oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP),
  • przygotowanie i sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów finansowych,
  • potwierdzenie sald i uzgadnianie z kontrahentami,
  • prowadzenie pełnej księgowości osoby fizycznej oraz osób prawnych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min.2 -3 lata,
  • mile widziane co najmniej wykształcenie średnie ekonomiczne dodatkowym atutem będzie certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego oraz umiejętność praktycznego ich stosowania,
  • znajomość systemów finansowo-księgowych np. Symfonii oraz pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • umiejętności analityczne,
  • zaangażowanie, systematyczność, dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, dokładność i odpowiedzialność, komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj