Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Księgowy w dziale AP - zespół niemiecki w nowym centrum SSC

Goldman Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
3458 dni temu

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w wyszukiwaniu i selekcji kandydatów na specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie stanowiska w obszarze finansów i bankowości. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

W związku z powstaniem nowego Centrum Usług Wspólnych, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i chciałyby rozwijać swoją dalszą karierę w nowo powstałym Centrum na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 14392/ 2

Zadania:
  • księgowanie wyciągów bankowych oraz zarządzanie płatnościami,
  • wielokanałowe odbieranie faktur zakupu,
  • tworzenie map procesów i adaptacja w centrum usług wspólnych,
  • weryfikacja poprawności ewidencji dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującym w firmie planem kont oraz wewnętrznymi procedurami,
  • udział w okresowych procesach sprawozdawczych,
  • kontakt z wewnętrznymi klientami firmy,
  • udział w procesie migracji procesów księgowych z Niemiec.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1),
  • znajomość języka angielskiego  na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym,
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości,
  • zorientowanie na wyznaczone cele biznesowe,
  • doświadczenie w transferowaniu procesów będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku w ramach nowego centrum obsługi finansowej dla europejskiego klienta,
  • umowę o pracę oraz konkurencyjny pakiet benefitowy (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, elastyczny czas pracy, kursy językowe etc.),
  • możliwość udziału w procesie transition w Niemczech.