Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Księgowy/ Doradca podatkowy

Biuro Doradcy Podatkowego Małgorzata Piszczek
małopolskie, Bochnia/ Kraków
praca stacjonarna
4926 dni temu

Ogłoszenie numer: 134155, z dnia 2011-02-18

Biuro Doradcy Podatkowego - Małgorzata Piszczek działa na rynku usług księgowych i doradztwa podatkowego od 1998 roku w Bochni i regionie małopolskim. Obecnie rozszerzamy działalnośc na teren miasta Krakowa.  Zatrudniamy 11 osób. Stawiamy na nowoczesne zarządzanie, kompleksową, profesjonalną obsługę klienta z wykorzystaniem narzędzi informatycznych.

Miejsce pracy: małopolskie, Bochnia/ Kraków

Opis stanowiska

Prężnie rozwijające się biuro świadczące usługi z zakresu księgowości i doradztwa podatkowego, poszukuje osoby na stanowisko Księgowego/Doradcy Podatkowego.

Wymagania

  • Tytuł doradcy podatkowego lub certyfikat na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też gotowość zdobycia takich uprawnień w niedalekiej przyszłości,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Komunikatywność,
  • Min 2-letnia praktyka na samodzielnym stanowisku,
  • Znajomość programu księgowego OPTIMA, Excel.

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań, w przyjaznej atmosferze,
  • Udział w budowaniu firmy,
  • Możliwość ciągłego kształcenia i doskonalenia zawodowego.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN