Zobacz więcej ofert pracy

KSIĘGOWY/ A

Doradztwo Personalne Emplo
Ruda Śląska
praca stacjonarna
4878 dni temu

Nasz Klient to firma  polsko-niemiecka, zatrudniająca ok. 50 osób, działająca w branży „automatyzacja produkcji". Istnieje na rynku od 10 lat, rozwija się tworząc nowe technologie zarówno na rynek polski jak rynki zagraniczne.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na  stanowisko:

KSIĘGOWY/ A
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr Ref.: KS/04/11W

Cele i Zadania:
  • Prowadzenie księgowości spółki prawa handlowego, pod kierunkiem Głównej Księgowej
  • Księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych i raportów kasowych, wystawienie faktur wewnętrznych, księgowanie faktur do różnych projektów w systemie Symfonia
Niezbędne wymagania:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku/ w księgowości min. 3 lata
  • Praktyczna znajomość: Ustawy o Rachunkowości, Ust. O Podatku dochodowym od osób prawnych.
  • Wykształcenie wyższe, idealnie ekonomiczne.
  • Bardzo dobra znajomość programów : Symfonia i MS Office (Excell).
  • Dokładność w wypełnianiu poleceń i zadań.

Dodatkowe atuty:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego w zakresie ekonomicznym (do czytania dokumentów).
  • znajomość zagadnień wewnątrzwspólnotowych dostaw i nabyć towarów.

Pożądane cechy osobowości:

  • Dokładność, rzetelność, cierpliwość
  • Samodzielne planowanie i organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:

Pracodawca oferuje pensję adekwatną do stawianych wymagań.

Oferta skierowana jest do osób potrafiących pracować samodzielnie.