Zobacz więcej ofert pracy

księgowa

P.W. "CARBO-SILESIA" S.J.
śląskie, Piekary Śląskie
praca stacjonarna
6080 dni temu

Ogłoszenie numer: 38967, z dnia 2008-01-25

CARBO-SILESIA jest firmą specjalizującą się w dostawach maszyn i urządzeń jak również części zamiennych,realizowanych na rzecz kopalń zlokalizowanych na rynku krajowym. Najważniejszymi produktami oferowanymi przez spółkę są węże i przewody hydrauliczne, węże przemysłowe,tkaniny polipropylenowe,sprzęt ratowniczy,elementy obudowy,środki do flotacji węgla.

księgowa

Miejsce pracy: śląskie, Piekary Śląskie

Opis stanowiska

-prowadzenie ewidencji środków trwałych -księgowanie wyciągów bankowych -rejestracja faktur w systemie -dekretacja dokumentów -kontrola i wprowadzanie dokumentów magazynowo-księgowych -rozliczanie i księgowanie obrotu towarów i usług-import,eksport -konrola zobowiązań

Wymagania

-wykształcenie ekonomiczne -dobra znajomość pakietu MS Office -minimum roczna praktyka w dziale finansowo-księgowym -zaangażowanie i wysoka motywacja pracy -sumienność,rzetelność,samodzielność

Oferujemy

-stałą pracę -dobre zarobki -ciekawą i odpowiedzialną pracę w zgranym zespole -miłą atmosferę -atrakcyjne szkolenia