Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

P.W. "CARBO - SILESIA" SP.J.
śląskie
praca stacjonarna
5132 dni temu

Ogłoszenie numer: 104257, z dnia 2010-06-28

jest firmą specjalizującą się w handlu węglem, usługach transportowych oraz w zaopatrywaniu przemysłu górniczego w towary.

Księgowa

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: 01/06/K/2010

Opis stanowiska

  • kontrola i wprowadzanie dokumentów magazynowo - księgowych, wystawianie faktur
  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • rejestracja faktur zakupu w systemie
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • rozliczanie i księgowanie obrotu towarów i usług: import, eksport
  • kontrola zobowiązań

Wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • minimum roczna praktyka w dziale finansowo - księgowym
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • sumienność, rzetelność, samodzielność

Oferujemy

  • stałą pracę
  • dobre zarobki
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i zgranym zespole
  • miłą atmosferę
  • atrakcyjne szkolenia