Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Księgowa Płac

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
małopolskie, Małopolska, okolice Krakowa
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37029, z dnia 2007-11-30

Renomowana zagraniczna firma usługowa działająca na terenie Małopolski oraz sąsiednich województw, zatrudniająca kilkuset pracowników

Miejsce pracy: małopolskie, Małopolska, okolice Krakowa

Nr Ref.: KPG/0108/07P

Opis stanowiska

ZADANIA: - koordynowanie pracy działu płacowego - zgodne z przepisami i standardami firmy zapewnianie obiegu dokumentów księgowo-płacowych - poprawne wprowadzanie danych płacowych do systemu informatycznego - wytwarzanie list płac, deklaracji podatkowych, deklaracji ZUS, planowanie i koordynowanie urlopów - naliczanie i koordynowanie świadczeń socjalnych - zapewnianie poprawności i aktualizacja dokumentów i narzędzi elektronicznych związanych z wynagrodzeniami, podatkami i ubezpieczeniami

Wymagania

- wykształcenie ekonomiczne, rachunkowość, kierunek biznesowy - min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - predyspozycje i umiejętności kierownicze, organizatorskie - dobra znajomość programu zintegrowanego moduł płace np. Symfonia, Exact oraz Excel - dobra znajomość j. niemieckiego (konieczność kontaktów z centralą)

Oferujemy

- rozwojową, zwłaszcza w zakresie informatycznym i kompetencji organizacyjnych pracę w międzynarodowym środowisku - b. dobre warunki zatrudnienia