Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Wisła
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Hotel Bavaria
Wisła
praca stacjonarna
6335 dni temu

Ogłoszenie numer: 28340, z dnia 2007-04-11

Hotel Bavaria w Wiśle zatrudni do prowadzenia księgowości w Spółce z o.o. na stanowisko:

Miejsce pracy: Wisła

Opis stanowiska

Praca w dziale kadr

Wymagania

- wykształcenie wyższe - bardzo dobra znajomośc prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości - dobra znajomośc prawa handlowego - znajomość zagadnien kadrowo-płacowych i prawa pracy - paroletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (hotelarstwo lub branża gastronomiczna) - dyspozycyjność - umiejętności negocjatorskie - umiejętności organizacyjne - umiejętności marketingowe - prowadzenie kadr

Oferujemy

- pracę w młodym i ambitnym zespole w rozwijającej sie firmie - możliwość rozwoju zawodowego - adekwatne i motywacyjne wynagrodzenie do wykonywanej pracy uzależnione od efektów pracy - możliwość awansu