Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
KSIĘGOWA / DZIAŁ FINANSOWY

PETRYNA NEW TECHNOLOGIES
śląskie, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Bytom, Katowice,
praca stacjonarna
6056 dni temu

Ogłoszenie numer: 39835, z dnia 2008-02-18

SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA MOBILNEGO SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO.

Miejsce pracy: śląskie, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Bytom, Katowice,

Opis stanowiska

PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI , KONTAKT MAILOWY / TELEFONICZNY Z KLIENTEM (ROWNIEŻ W JĘZYKU ANGIELSKIM), OBSLUGA KADROWO-PŁACOWA , ROZLICZANIE FINANSOWE śląskie / Gliwice, Zabrze, Chorzów, Bytom, Katowice,

Wymagania

BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE KSIEGOWO-PODATKOWYM, DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU, PRAWO JAZDY kat B mile widziane śląskie / Gliwice, Zabrze, Chorzów, Bytom, Katowice,

Oferujemy

PRACA W MŁODYM ZESPOLE, INTERESUJĄCE WYNAGRODZENIE, FIRMA MIESCI SIE W BYTOMIU przy ul.Konstytucji 91 (obok McDonalds)