Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz AUTOCAD

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.
Babica
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
884 dni temu
Miejsce pracy:Babica
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie wstępnych szkiców i szczegółowych prac za pomocą systemów CAD na podstawie danych dostarczonych przez zespół tunelowy.
  • Komunikowanie się i konsultowanie z Projektantami, Inżynierami i Kierownikami Robót w trakcie tworzenia pracy oraz uwzględnianie zdobytej wiedzy w rysunkach.
  • Przygotowywanie, przeglądanie i adaptowanie projektów wraz z zespołem inżynierów.
  • Weryfikowacja zgodności projektów z obowiązującymi przepisami budowlanymi.
  • Identyfikowanie i komunikowanie potencjalnych problemów technicznych w trakcie wykonywanych zadań.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane (mile widziani studenci ostatnich lat studiów).
  • Umiejętność tworzenia i czytania rysunków techniczno-budowlanych w środowisku CAD.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie).
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Chęć ciągłego uczenia się, elastyczność i otwartość na zmiany.
  • Nastawienie na cel i umiejętność dotrzymywania terminów.
Oferujemy
  • Możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego w środowisku międzynarodowym.
  • Możliwość uczenia się od najlepszych pasjonatów drogowych, mostowych i tunelowych.
  • Poznanie technologii tunelowej TBM.
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach realizowanego projektu S19 Rzeszów Południe-Babica.
  • Szeroki pakiet benefitów:

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”

Poznaj

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.