Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
KOSZTORYSANT

Rejonowe Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Rybnik Sp. z o.o.
śląskie, Rybnik, Gliwice, Katowice
praca stacjonarna
4863 dni temu

Ogłoszenie numer: 141475, z dnia 2011-04-22

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Rybnik, Gliwice, Katowice

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji przedstawionej przez Zamawiającego, w tym specyfikacje technicznej,
  • kontakt z Zamawiającym w sprawach wyjaśnień i uściśleń,
  • kontrola i przygotowywanie przedmiarów robót,
  • tworzenie kosztorysów robót drogowych,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego,

Wymagania

  • min. 3-4 letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania robót drogowych,
  • preferowane ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo ( spec. drogowej),
  • bardzo dobra znajomość programu Norma Pro, MS Office – (w szczególności Excel),
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność i kreatywność,

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • dobre i stabilne warunki pracy.