Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
KOSULTANT TECHNICZNY-HADLOWIEC

Powergate Sp. z o.o.
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
5986 dni temu

Ogłoszenie numer: 41815, z dnia 2008-03-25

Firma POWERGATE Sp.zo.o zajmująca się dystrybucją komponentów z zakresu napędów elektrycznych , zasilaczy impulsowych oraz komponentów elektromechanicznych. Zatrudni osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie, Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

Uczestnictwo we wszystkich fazach realizacji projektu:
  • Wyszukiwanie projektów,
  • Konsultacje Techniczne,
  • Oferta handlowa,
  • Negocjowanie umowy dostaw.
  • Wymagania

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w branży automatyki lub elektrotechniki,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Predyspozycje do samodzielnej pracy z projektami sprzedaży,
  • Ambicje w zdobywaniu wyższych stanowisk w firmie,
  • Gotowość do odbywania: szkoleń organizowanych za granicami kraju oraz wyjazdów służbowych po terenie Polski , Czech oraz Słowacji,
  • Prawo jazdy kategorii “B”.
  • Oferujemy

  • Dużą samodzielność,
  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej spółce,
  • Otwartą możliwość awansu zawodowego,
  • Wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku,
  • Pensję adekwatną do kwalifikacji zweryfikowanych w procesie rekrutacji.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.