Zobacz więcej ofert pracy

KOSMETYCZKA

STUDIO URODY MÓJ STYL
Katowice, KATOWICE-LIGOTA
praca stacjonarna
5215 dni temu

Ogłoszenie numer: 97165, z dnia 2010-05-06

Salon kosmetyczno-fryzjerski

KOSMETYCZKA

Miejsce pracy: Katowice, KATOWICE-LIGOTA

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i higieny ogólnej.

Wymagania

  • dobra znajomość anatomii i fizjologii człowieka,
  • cierpliwość, wyrozumiałość, troska o Klienta,
  • czysty, zadbany i elegancki wygląd,
  • chęć poszerzania informacji dotyczących nowości w branży kosmetycznej.
  • Mile widziane doświadczenie z przedłużania rzęs metodą nouveau lashes, wizażu oraz paznokci żelowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń

Wynagrodzenie

Od 1000 do 2500 PLN