Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Kosmetyczka/ Masażystka/ Kosmetolog

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI
Kraków
praca stacjonarna
5112 dni temu

Ogłoszenie numer: 117306, z dnia 2010-10-07

został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie piękny wygląd, witalność i dobre samopoczucie. Wykwalifikowani kosmetolodzy i masażyści z Yasumi przy użyciu najwyższej jakości produktów, takich jak: Palladio, Mansard, czy też Elixea by Moor Spa oraz innowacyjnego sprzętu skutecznie pomogą przywrócić blask piękna. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowiska: kosmetyczka, masażystka, kosmetolog oraz recepcjonistkę ze znajomością branży kosmetycznej.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • profesjonalna kosmetyka twarzy i ciała z elementami masażu
  • wykonywanie specjalistycznych zabiegów/masaży z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • umiejętność wykonywania manicure, pedicure

Wymagania

  • wykształcenia kosmetyczne lub w kierunku kosmetologii
  • doświadczenia na stanowisku(kwalifikacje i kursy z dyplomem jako dodatkowy atut),
  • wysokiej kultury osobistej,
  • pogodnego usposobienia,
  • mile widziana umiejętność wizażu

Oferujemy

  • praca w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa
  • wynagrodzenie zasadnicze + prowizja z elementami motywacyjnymi
  • możliwość rozwoju zawodowego po przez szkolenia
  • praca na wysokiej klasy sprzęcie specjalistycznym
  • gwarancje zatrudnienia w renomowanej sieci salonów
  • umowę o pracę na pełny etat