Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

Klinika Medycyny Estetycznej Sekrety Piękna
Kraków
praca stacjonarna
3205 dni temu

Ogłoszenie numer: 813607, z dnia 2015-10-07

Klinika Medycyny Estetycznej świadczy najwyższej klasy usługi z zakresu urody i  medycyny estetycznej oraz kompleksowej kosmetyki twarzy i ciała. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi wykonywane na urządzeniach najnowszej generacji oraz luksusowych markach profesjonalnych kosmetyków. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, wykorzystując innowacyjne rozwiązania w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Wyróżniają nas: PROFESJONALIZM, SKUTECZNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ.

Kosmetolog

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Klinika Medycyny Estetycznej  zatrudni kosmetologa. Do jego zadań należeć będzie:

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało
  • obsługa Pacjentów na urządzeniach kosmetologicznych i medycznych
  • sporządzanie dokumentacji kosmetologicznej
  • utrzymywanie bezpieczeństwa i najwyższych standardów higieny pracy w gabinecie
  • podnoszenie kwalifikacji
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • czynny udział w reprezentowaniu firmy w działaniach marketingowych

Wymagania

  • minimum 2 lata pracy w branży
  • preferowane wyższe wykształcenie, minimum 1-go stopnia
  • potwierdzone umiejętności wykonywania zabiegów na twarz i ciało
  • umiejętność pracy na urządzeniach kosmetologicznych
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • miła aparycja
  • dyspozycyjność
  • kreatywność i zaangażowanie
  • mile widziana własna baza Klientów

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • przejrzyste zasady wynagrodzenia
  • pracę na najlepszych urządzeniach kosmetologicznych i medycznych
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • szkolenia specjalistyczne
  • prace w młodym i dynamicznym zespole
  • komfortowe warunki pracy

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN