Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Koordynatora Działu Agencji Pracy Tymczasowej

MEGA SERVICE PLUS SP. Z O.O.
Katowice
praca stacjonarna
4915 dni temu

mega.png

Agencja pracy tymczasowej
Poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Przeprowadzanie rekrutacji i selekcji kandydatów
  • Obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych,
  • Zarządzanie i koordynacja pracownikami tymczasowymi,
  • Budowanie trwałych relacji z Klientem
  • Raportowanie do Klienta i Przełożonego,
  • Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych.
  • Obsługa klientów z terenu woj. śląskiego, opolskiego i małopolskiego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ( mile widziana psychologiczne ), lub w trakcie ostatnich lat studiów
  • Znajomość podstawowych zagadnień kadrowych,
  • Sumienność i dokładność w wypełnianiu dokumentów,
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Własny samochód.- warunek konieczny
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji