Zobacz więcej ofert pracy

KOORDYNATOR

Eurotel S.A.
małopolskie
praca stacjonarna
5001 dni temu

Eurotel S.A. jest firmą ogólnopolską.

W 2006 roku z sukcesem zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

KOORDYNATOR

Nr Ref.: KOOR/01/2011

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zarządzanie podległymi placówkami oraz prowadzenie polityki handlowej firmy
  • regularne wizyty w placówkach i coaching pracowników
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • wysokich kompetencji interpersonalnych
  • samodzielności i skuteczności w działaniu
  • dyspozycyjności
  • działania pod presją czasu
  • kreatywności
  • biegłości w obsłudze aplikacji biurowych (Pakiet MS Office)
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
Oferujemy:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę
  • zgrany, zmotywowany zespół
  • dobrą atmosferę pracy
  • pomoc merytoryczną
  • niezbędne narzędzia (samochód, telefon, laptop z mobilnym dostępem do Internetu)
  • szkolenie rozwojowe
  • umowę o pracę

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)