Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Koordynator szkoleń

LIBRUS
Katowice
praca stacjonarna
6489 dni temu

Ogłoszenie numer: 23324, z dnia 2006-10-10

LIBRUS

Trzecia co do wielkości firma informatyczna w Polsce zajmująca się produkcją i sprzedażą oprogramowania dla sektora oświatowego oraz profesjonalnymi szkoleniami. Lider w dziedzinie programów do drukowania świadectw, układania planu lekcji. Szacowana druga pozycja na polskim rynku. Firma istnieje 4 lata, zatrudnia ponad 50 pracowników.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 13/SK

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora szkoleń. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało przede wszystkim: nawiązywanie kontaktów z placówkami szkolnymi, organizowanie szkoleń i ich koordynacja.

Wymagania

Biegła obsługa komputera, Internet, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30

Oferujemy

Pracę na cały etat. Stabilne wynagrodzenie. System profesjonalnych szkoleń, mozliwość rozwoju zawodowego i osobistego.