Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Koordynator szkoleń/specjalista ds. sprzedaży

Wydawnictwo LIBRUS
Katowice
praca stacjonarna
5886 dni temu

Ogłoszenie numer: 45010, z dnia 2008-06-04

Jedna z największych firm informatycznych w Polsce zajmująca się produkcją i sprzedażą oprogramowania dla sektora oświatowego oraz profesjonalnymi szkoleniami. Lider w dziedzinie programów do drukowania świadectw, układania planu lekcji, systemów kontroli frekwencji. Szacowana druga pozycja na polskim rynku. Firma istnieje ponad 5 lat, zatrudnia ponad 70 pracowników.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 33/SK/2008

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora wdrożeń oraz specjalisty do spraw sprzedaży. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało przede wszystkim: - utrzymywanie kontaktów z dyrektorami szkół będących klientami Wydawnictwa, - organizowanie szkoleń oraz wdrożeń i ich koordynacja, - współpraca z osobami prowadzącymi szkolenia i zajmującymi się promocją i sprzedażą produktów w całej Polsce, - negocjacje umów z klientami.

Wymagania

Biegła obsługa komputera, Internet, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole. Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30

Oferujemy

Pracę na pełny etat (umowa o pracę) w siedzibie firmy w Katowicach. Stabilne, atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie. System profesjonalnych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.