Koordynator stacjonarnego serwisu

Security Expert Sp. z o.o.
Wrocław
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 godz. temu

Praca stacjonarna oraz w razie zastępstw wyjazdowa obsługa serwisowa

Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie prac serwisowych i napraw bieżących
  • Koordynacja i nadzór nad realizowanymi pracami, monitorowanie przebiegu procesów reklamacyjnych i awaryjnych zgłoszeń
  • Organizowanie i kontakt bieżący z serwisantami terenowymi
  • Koordynowanie zamówień części do napraw,
  • Koordynowanie w systemie przeglądów i planowanie konserwacji okresowych
  • Serwisowanego sprzętu: kasety bankomatowe, liczarki, wpłatomaty, elektroniczne urządzenia plombujące, testery banknotów
  • Wykonywanie serwis w siedzibie firmy oraz wyjazdowa obsługa serwisowa klientów w razie bieżących potrzeb lub urlopów terenowych zastępstw
  • Dostawy i instalacje sprzętu u klienta połączone z prezentacją
  • Prowadzenie szkoleń i udzielanie pomocy technicznej klientom
  • Wsparcie działu sprzedaży w razie kwestii technicznych
  • Raportowanie z wykonywanych prac i współpraca z działem administracji
Wymagania
  • praktyczna znajomość elektroniki i mechaniki
  • zmysł techniczny, poparty doświadczeniem minimum 2 letnim
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny instalacji elektrycznych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, dyspozycyjność samodzielność
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów dotyczących wykonywanej pracy
  • gotowość do wyjazdów w razie konieczności na terenie kraju
  • możliwość okazjonalnie wyjazdu na 2 -3 dni raz w miesiącu
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego Office
  • sprawność fizyczna, wysoka kultura osobista, zmysł estetyki
  • podstawowy zakres języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
Mile widziane
  • wykształcenie techniczne (elektronika, automatyka, budowa maszyn, mechatronika i pokrewne)
  • doświadczenie w serwisie sprzętu kasowego, pos, sejfów, urządzeń vendingowych, liczarek
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wdrożeniowe w celu osiągnięcia odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności niezbędnych do realizacji powierzonych zadań
  • dofinansowanie kursów i szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • telefon do użytku prywatnego
  • laptop do użytku prywatnego
  • inne niezbędne narzędzia pracy
  • dobrą atmosferę z zgranym zespole

Dziękujemy za nadesłane oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami na podstawie otrzymanych aplikacji.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać
klikając w przycisk aplikowania na dole ogłoszenia
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Firma Security Expert działa od 16 lat w Polsce i zagranicą. Jest producentem oraz wyłącznym
przedstawicielem wiodących światowych marek i technologii oraz opakowań dla logistyki, banków oraz rozwiązań IT.