Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Koordynator Sprzedaży

DUNA Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6620 dni temu

Ogłoszenie numer: 21501, z dnia 2006-08-03

firma handlowa specjalizacja artykuły dla niemowląt

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynację pracy handlowców, budowę sieci sprzedaży i aktywne poszukiwanie kontrahentów, wprowadzanie nowych produktów na rynek

Wymagania

- samodzielność w działaniu - sumienność - łatwość nawiązywania kontaktów - prawo jazdy kat. B - obsługa pakietu MS Office - doświadczenie na podobnym stanowisku może być dodatkowym atutem

Oferujemy

rozsądne warunki finasowe, możliwość rozwoju zawodowego oraz możliowść zdobywania nowych kwalifikacji i umiejętności, pracę w przyjaznym otoczeniu