Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Koordynator Sprzedaży

Telecomm sp. z o.o.
Kraków, Kraków I Okolice
praca stacjonarna
6997 dni temu

Ogłoszenie numer: 12764, z dnia 2005-07-22

Firma działająca w branży usług telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Kraków, Kraków I Okolice

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rekrutację i szkolenia, realizację stawianych celów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie klientów

Wymagania

-doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, -umiejętność zarządzania grupą, -dobre umiejętności organizacyjne, -mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, -motywacja, inicjatywa, kreatywność, -znajomość obsługi komputera (MS Office), -samochód

Oferujemy

-pracę w młodym zespole, -atrakcyjny system wynagrodzeń, -możliwość rozwoju i awansu uzależniona od efektywności pracy