Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Koordynator sprzedaży - praca biurowa

Szpila Sp.J.
śląskie, Czaniec k/ Bielska-Białej
praca stacjonarna
5342 dni temu

Ogłoszenie numer: 91176, z dnia 2010-03-04

Obsessive to młoda, dynamiczna marka, obecnie wiodąca na rynku bielizny erotycznej w Europie, która powstała z chęci tworzenia bielizny pełnej zmysłowego erotyzmu. www.obsessive.pl

Miejsce pracy: śląskie, Czaniec k/ Bielska-Białej

Nr Ref.: KS17

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę klientów krajowych oraz zagranicznych, utrzymywanie stałych kontaktów z klientami w zakresie realizacji zamówień, obsługi logistycznej wysyłek, weryfikacji nowych klientów, itp.

Wymagania

– biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (inny język obcy mile widziany) – biegła obsługa komputera (programy biurowe, poczta elektroniczna) – bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność – łatwość nawiązywania kontaktów – wykształcenie wyższe

Oferujemy

– umowa o pracę (docelowo na czas nieokreślony) – praca biurowa od 8-16 od poniedziałku do piątku (pełny etat) – praca w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie