Praca.pl Praca śląskie Gliwice Koordynator Sieci Serwisu Gliwice
Koordynator Serwisu Wózków Widłowych

Talentica
Gliwice
praca stacjonarna
3825 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, autoryzowanego dystrybutora urządzeń – wózków widłowych oraz części do maszyn, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: TYK/006/MK/P
Zadania:
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji już posiadanymi klientami
  • sprzedaż produktów oraz usług firmy
  • analiza rynku i określenie docelowej grupy odbiorców
  • organizacja dostawy towaru
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • zarządzanie bazą danych klientów
  • prezentacja oferty
  • negocjacje handlowe
  • czynny udział w budowaniu oferty firmy
  • możliwość wpływu na ofertę firmy

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na stanowisku
  • znajomość budowy i zasad działania wózków widłowych
  • bardzo dobra organizacja pracy - szczególnie organizacja wyjazdów serwisu
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z serwisantami i kontrahentami
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat.B
  • samodzielność, kreatywność, błyskotliwość, dynamizm, dociekliwość i odpowiedzialność na powyższym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • umowa o prace
  • stałe wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (szkolenie, telefon, laptop)
  • wsparcie merytoryczne
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922